П'ятниця, 11 грудня
громадсько-правовий тижневик
Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
представляють об'єднане інтернет-видання imzak.org.ua
Рубрики Усі рубрики

Редакція

Головний друкований орган Міністерства внутрішніх справ України – громадсько-правовий тижневик «Іменем Закону» – заснований 5 травня 1955 року. Нині виходить у світ українською мовою на 32 шпальтах формату А 4, повнокольоровим друком, тиражем близько 120 тис. примірників.

Видання об’єктивно та повно інформує як працівників, пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ України, так і широкий загал про актуальні події в житті країни, міліцейського відомства, розповідає про роботу рядових працівників міліції.

Основні рубрики тижневика – «7 днів», «Епіцентр», «Резонанс», «Наші люди», «Служба», «Вчинок», «Юридична консультація», «Соціум», «Проблема». Наприкінці кожного місяця колектив редакції готує до друку додаток до «Іменем Закону» – «Моменти», присвячений історичній та військово-патріотичній тематиці. Також в додатку присутні рубрики розважально-пізнавального характеру.

Спільно з МВС України тижневик проводить різноманітні конкурси – «Дякуємо за допомогу», «Лист міліціонеру», «Красуня в погонах» та інші.